Aquila.pl / Aktualności

Aktualności

4 kwietnia 2017 roku w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów zostało uruchomione pierwsze w Polsce Tesla Destination Charging Station. Sieć posiadająca ponad 1000 punktów na mapie Europy Zachodniej, młodsza siostra sieci Tesla Supercharger, w Polsce wczoraj miała swoją premierę na terenie podwarszawskiego 4 - gwiazdkowego hotelu Holiday Inn.

więcej...

W sobotę 11 maja 2019r. w 4-gwiazdkowym Holiday Inn Warszawa-Józefów nastąpiło otwarcie pierwszego profesjonalnego pola do gry w minigolfa sportowego na Mazowszu - Felt typ "B". Pole posiada certyfikat Światowej Federacji Minigolfa (WMF), której prezydentem jest Gerhard Zimmermann, a dyrektorem sportowym Pasi Aho, który wraz z firmą Funsport GMBH i "Baobab" Marka Brandysa jest projektantem i wykonawcą tego pięknego pola. Certyfikat jest ważny do 31 grudnia 2022 roku i potwierdza, że obiekt jest przystosowany do organizacji turniejów sportowych w tej dyscyplinie sportu. 17-18 sierpnia 2019 roku na terenie Minigolf Józefów odbędzie się VII i VIII Turniej z cyklu Puchar Polski. Będą to pierwsze na Mazowszu zawody z cyklu Pucharu Polski w Minigolfie sportowym.

więcej...

Hotel Holiday Inn Józefów jest miejscem wypoczynku rodzin, ale również renomowanym centrum konferencyjnym dla klientów biznesowych. Właściciele hotelu szukali sposobu, aby uatrakcyjnić otaczający teren i zdecydowali się na nowy plac zabaw oraz strefę fitness firmy KOMPAN.

więcej...

Holiday Inn Warszawa Józefów**** w ramach podnoszenia standardu technicznego hotelu wdrożył system interaktywnych monitorów multimedialnych digital signage oraz zintegrowany system obsługi gości hotelowych TV & Mobile Guest Service ? iLumio. Goście hotelowi mają bezpłatny dostęp do szybkiego nielimitowanego Internetu poprzez sieć Social WiFi. Sale konferencyjne zostały wyposażone w nowy wysokiej klasy system audio-wizualny.

więcej...

Copyright © 2008 AQUILA GROUP Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: SEENET